Lekcie

Súkromné lekcie

Dni kedy sme k dispozícii:

Termín podľa dohody

Popis lekcie:

Bežecká škola

Učíme dospelých a deti, ako pomocou našich jedinečných koučovacích metód zlepšiť účinnosť a znížiť riziko zranení. Potom Vás necháme bežať rýchlejšie! Bez ohľadu na to, aký mladí alebo starí ste, alebo ohľadu na Vaše skúsenosti, určenie správnej techniky povedie k zvýšeniu účinnosti, zníženiu rizika zranení a zvýšeniu rýchlosti, čo ešte viac spríjemňuje beh.

Ke všem přistupujeme jako k elitnímu atletovi a ke každému jako k jednotlivci!

 

Správny pohyb

Nech už ste začiatočník, alebo niekto, kto sa vracia po zranení, je pravdepodobné, že sa nepohybujete tak dobre, ako potrebujete. Takže jednou z prvých vecí, ktorú musíme urobiť, je vykonať podrobnú biomechanickú analýzu. Týmto poznáme Vaše slabiny a problémy s pohybom. Veríme, že pokiaľ sa nepohybujete efektívne, nebudete schopní bežať efektívne.

 

Bež lepšie

Tam, kde začneme, bez ohľadu na Vašu úroveň, je to, že Vás naučíme efektívnu techniku behu a Vy meníte svoje pohybové vzorce. Robíme to prostredníctvom našej jedinečnej metodiky koučovania a tréningových metód. To Vám pomôže dosiahnúť Vašich cieľov.

 

Bež rýchlejšie

Akonáhle sme vylepšili Vašu techniku a efektivitu pohybu, môžeme pracovať na zlepšení Vašej rýchlosti. To je založené na Vašich cieľoch, možnostiach a samozrejme na čase a odhodlaní, ktoré musíte venovat tréningu, sile a zotaveniu. Vyvinuli sme celú radu rôznych protokolov, ktoré sme úspešne použili ako u amatérskych, tak u profesionálnych športovcov.


Sme ochotní dochádzať:

áno / 500 km

Vyučujeme aj skupiny:

áno

prvá lekcia zdarma